SZKOLNE INFORMACJE SPORTOWE

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Martyna Cholewa i Ewelina Adamska z klasy 1HE zdobyły 3 miejsce indywidualnie w Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej. 4 miejsce drużynowo wywalczyli nasi chłopcy, którzy wystąpili w składzie: Remigiusz Halapacz 3Z, Gabriel Cieślik 1Z, Grzegorz Głogowski 1HE i Dawid Peliński 2A. Para Halapacz-Cieślik awansowała do ćwierćfinału tych rozgrywek. W zawodach wystąpiła również druga para dziewcząt: Kamila Nosal 1HE i Sylwia Szłapa 1HE, jednak zajęła ona dalszą lokatę.
GRATULUJEMY!!!
27.05.2018.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZKIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W BIEGU NA ORIENTACJĘ

Dawid Urbański 3AG wywalczył 5 miejsce w Wojewódzkich zawodach w biegu na orientację w Jastrzębiu Zdroju.
27.05.2018.

Dawid Urbański 3AG, Karol Wróbel 3AG, Grzegorz Głogowski 1HE i Daniel Dropała 1HE zostali Mistrzami Katowic w biegu na orientację i będą reprezentować Katowice na Mistrzostwach Wojewódzkich w Jastrzębiu Zdroju. Kamila Nosal 1HE zdobyła na tych zawodach 3 miejsce.
GRATULUJEMY!!! i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich !!!.
22.05.2018.

FINAŁ MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W PIŁCE NOŻNEJ

Po zdobyciu 3 miejsca w turnieju o Puchar Stowarzyszenia Aktywnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Gliwicach, reprezentacja Naszej szkoły wywalczyła 4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej. Lepsze od naszej drużyny okazały się tylko reprezentacje Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr2 oraz II LO. Czwarte miejsce w Katowicach jest naszym dużym sukcesem.
GRATULUJEMY!!!.
02.05.2018.

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W dniu 18.04.2018r reprezentanci Naszej szkoły wygrali turniej półfinałowy Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej, tym samym awansowali do finału. Pokonali 11:2 XV LO i przegrali 1:5 z VIII LO.
20.04.2018.

TURNIEJ ELIMINACYJNY MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE

W dniu 05.12.2017r odbył się turniej eliminacyjny Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce. Drużyna Naszej szkoły zwyciężyła w całym turnieju, pokonując Zespół Szkół ekonomicznych 2:0(25:23, 25:21) oraz XV LO 2:0(25:11, 25:11) i awansowała do półfinałów.
GRATULUJEMY!.
10.12.2017.

TURNIEJ ELIMINACYJNY MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 30.10.2017r reprezentanci Naszej szkoły zajęli 2 miejsce w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej. Pokonali 7:0 Technikum Lotnicze oraz zremisowali 1:1 z ZSTiO Nr2(Rozwój Katowice) i awansowali do półfinałów.
30.10.2017.

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKOATLETYCE

W dniu 28.09.2017r na stadionie AWF Katowice odbyły się mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Brązowy medal na tych zawodach wywalczył w skoku w dal Aaron Mateja z klasy III Z, uzyskując wynik 5,72m. Patryk Lisek z klasy IV AG zajął 6 miejsce w pchnięciu kulą uzyskując wynik 9,70m, Michał Głowacki z klasy II A był 10 wynikiem 9,34m. W pierwszej dziesiątce uplasował się także Dawid Urbański z klasy III AG w biegu na 400 m, z wynikiem 58,21s zajął 9 miejsce.