SZKOLNE INFORMACJE SPORTOWE

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Drużyna Naszych siatkarzy nie awansowała do turnieju finałowego Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych. Po wygraniu pierwszego meczu z V LO 2:0 w drugim przyszła gorycz porażki 1:2 z XIV LO. W tym roku finał bez nas?!
03.02.2016.

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Drużyna Naszych unihokeistów zajęła II miejsce w turnieju Mikołajkowym, który odbył się w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych. W meczu finałowym przegraliśmy z naszym odwiecznym rywalem w tej konkurencji VI LO im.J.Długosza 5:7
GRATULUJEMY II MIEJSCA ! .
07.12.2015.

TURNIEJ ELIMINACYJNY MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Drużyna Naszych siatkarzy wygrała turniej eliminacyjny Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych. Po świetnej grze pokonali bez straty seta ZSB, ZS nr2 i ZSTiO Nr3, co dało nam bezpośredni awans do półfinałów.
GRATULUJEMY!!! .
17.11.2015.

TURNIEJ ELIMINACYJNY MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 15.10.2015r reprezentanci Naszej szkoły wygrali turniej eliminacyjny Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej. Pokonali 5:0 ZS nr7 i 6:0 ZSG i awansowali do półfinałów.
16.10.2015.

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKOATLETYCE

W dniu 23.09.2015r na stadionie AWF Katowice odbyły się mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkieoatletyce. Brązowe medale na tych zawodach zajęła w biegu na 100m Sandra Bryś z klasy III AE oraz sztafeta chłopców 4 x 100m w składzie: Patryk Jokiel, Bartek Myrta, Alan Błażejczyk z klasy II AG oraz Rafał Petka z klasy II AE. Hirek Szołtys z klasy III AE zajął 5 miejsce w pchnięciu kulą, Jakub Majcher z klasy II AG był 6 w biegu na 400m a Rafał Petka zajął 8 miejsce w skoku w dal. Dokładne wyniki w zakładce osiągnięcia
DRUŻYNA CHŁOPCÓW ZAJĘŁĄ 4 MIEJSCE W KATOWICACH !!!
GRATULUJEMY !!!
O dużym pechu może mówić Hirek Szołtys, który w ostatniej serii pchnięcia kulą wykonał ponad 11 metrowy rzut, jednak nieznacznie przekroczył koło i sędzia uznał rzut za spalony(wynik ten dał by mu srebrny medal).
25.09.2015.

TURNIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

W dniu 22.09.2015r uczniowie klasy III HG Olek Niebisz i Dominik Wróbel wygrali silnie obsadzony turniej w siatkówce plażowej o Puchar Rektora AWF Katowice. Ich koledzy Maciek i Bartek Pierścieccy zajęli 6 miejsce.